SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
868 555 €
(7 004 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
124 m²
Rafaél E. Melgar, Puerto Morelos

spavaća sobaatypical
stan124 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Residencias de Lujo Frente al Mar en Puerto Morelos – Riviera MayaDescubre un exclusivo desarrollo frente al mar ubicado en Puerto Morelos, uno de los...

Namješteno
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rafaél E. Melgar, Puerto Morelos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Beachfront Playa Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu