SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
153 981 €
(1 327 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
116 m²
Estrella, Playa del Carmen

spavaća sobaatypical
stan116 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Complejo de condominios ubicado dentro del Residencial el Cielo. Perfecto para alquiler a largo plazo en Playa del Carmen, el condominio está ubicado ...

Namješteno
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Estrella, Playa del Carmen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

nasplaya

Slični oglasi

Slično u inozemstvu