SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
976 069 €
(4 905 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
199 m²
Playa del Carmen

spavaća sobaatypical
stan199 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Experimente el punto más alto de exclusividad en este impresionante departamento ubicado dentro de uno de los complejos residenciales más prestigiosos...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Playa del Carmen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DELYNE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu