SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
250 269 €
(6 764 € / m²)
Prodaja
2
2+
37 m²
Calle Malecón Mahahual, Othón P. Blanco

spavaća soba2
stan37 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Departamento de 2 recámaras y 2 baños, con 119 m² totales, en  Playa del Carmen cerca de la zona centro. 
Ubicado a corta distancia de la playa y el c...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Calle Malecón Mahahual, Othón P. Blanco
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Highline

Slični oglasi

Slično u inozemstvu