SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
220 407 €
(4 322 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
51 m²
Calle Malecón Mahahual, Othón P. Blanco

spavaća sobaatypical
stan51 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

¡Tu refugio frente al mar en Mahahual!
Disfruta de la tranquilidad de la costa en este encantador departamento de 1 recámara y 1 baño, con 51 m² de e...

Ostalo
Dob ponude: 113dana
Ažurirano: 113dana

Lokaliteti

Calle Malecón Mahahual, Othón P. Blanco
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Highline

Slični oglasi

Slično u inozemstvu