SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 372 020 €
(8 106 € / m²)
Prodaja
3
2+
416 m²
Municipio de Los Cabos

spavaća soba3
stan416 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

DCL324-1Departamento de lujo con vista al mar, en venta, Quivira, Cabo San LucasExclusivo departamento dentro de la comunidad de Quivira en Los Cabos,...

Ostalo
Dob ponude: 62dana
Ažurirano: 44dana

Lokaliteti

Municipio de Los Cabos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Selvaco Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu