SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
519 749 €
(2 736 € / m²)
Prodaja
3
2+
190 m²
Calle 79, Mérida

spavaća soba3
stan190 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

PENTHOUSE DE LUXE À VENDRE – BALTIA, MÉRIDA NORDMagnifique penthouse situé dans l’un des quartiers les plus prisés de Mérida Norte, idéal pour résiden...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

KatPrirodno svjetloZasebna kuhinjaKadaTuš kabinaZaseban wcSigurnost

Namješteno
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Calle 79, Mérida
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

JULIE & MIGUEL J&M REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu