SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
410 889 €
(1 911 € / m²)
Prodaja
2
2+
215 m²
Calle 13, Mérida

spavaća soba2
stan215 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

DME341-3Penthouse con rooftop privado en venta, Cabo Norte, MéridaDepartamento ubicado en Cabo Norte una de las comunidades más exclusivas de Mérida, ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledDrveni podPločicePrirodno svjetloOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaTerasa

Ostalo
Dob ponude: 123dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

Calle 13, Mérida
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Selvaco Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu