SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
293 292 €
(3 450 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
85 m²
Calle Abraham González, Cuauhtémoc

spavaća sobaatypical
stan85 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ARCM209-2 Sofia DiattoDepartamento con sistemas lock-off | Vista al jardín | Roof garden y coworking | En venta Departamento en venta, ubicado en zona...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Calle Abraham González, Cuauhtémoc
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Selvaco Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu