Popis ponuda
17
17
17
181 002 €
(2 549 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
71 m²
Benito Juárez
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
71 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Un espacio diseñado para que vivas grandes experiencias en Cancún más allá de tu departamento, en ambientes holísticos que te brindará.
Amenidades: A...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Bazen
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
2dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Benito Juárez
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.