SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
582 765 €
(5 828 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
100 m²
Boulevard Kukulcán, Benito Juárez

spavaća sobaatypical
stan100 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Beautiful apartment at Hotel Zone in Cancun , developed by Murano, is an exclusive
residential development in Cancun, the result of the expertise of t...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Boulevard Kukulcán, Benito Juárez
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

dPassos Realtors

Slični oglasi

Slično u inozemstvu