SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
363 934 €
(2 233 € / m²)
Prodaja
1
2+
163 m²
Boulevard Cumbres Element, Benito Juárez

spavaća soba1
stan163 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

DCA278-4Departamento con áreas de vegetación, en venta, Via Cumbres, CancúnDepartamento en venta en comunidad cerrada, con un estilo de vida cómodo, m...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledPrirodno svjetloKuhinjski aparatiSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 153dana
Ažurirano: 34dana

Lokaliteti

Boulevard Cumbres Element, Benito Juárez
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Selvaco Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu