SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 186 363 €
(4 090 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
779 m²
Avenida Paraíso, Benito Juárez

spavaća sobaatypical
stan779 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Exclusive lagoonfront development located in one of the most privileged nautical zones. It offers 1-, 2-, 3-, 4-, and 5-bedroom condos, as well as lux...

Ostalo
Dob ponude: 161dana
Ažurirano: 41dana

Lokaliteti

Avenida Paraíso, Benito Juárez
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Plalla Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu