SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
178 495 €
(2 479 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
72 m²
Boulevard Lausana, Benito Juárez

spavaća sobaatypical
stan72 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Ubicado en la Torre A, este departamento de 1 recámara y 1.5 baños ofrece 82?m...

Ostalo
Dob ponude: 204dana
Ažurirano: 165dana

Lokaliteti

Boulevard Lausana, Benito Juárez
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Slični oglasi

Slično u inozemstvu