SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
245 210 €
(1 830 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
134 m²
Boulevard Lausana, Benito Juárez

spavaća sobaatypical
stan134 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Ubicada en planta baja de la Torre 5, esta residencia de dos recámaras ofrece 147?m² de diseño funcional y acabados de lujo, integrando una terraza de...

Ostalo
Dob ponude: 203dana
Ažurirano: 165dana

Lokaliteti

Boulevard Lausana, Benito Juárez
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Slični oglasi

Slično u inozemstvu