SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
231 707 €
(720 € / m²)
Prodaja
3
1
322 m²
Dextra Lane, Trou aux Biches VCA

spavaća soba3
stan322 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Wir bieten Ihnen diese ideale Investitionsimmobilie, eine 2-Zimmer-Wohnung in einem Apart-Hotel in Trou aux Biches, nur 50 Meter vom Strand entfernt.
...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Visoki stropoviPrirodno svjetloModerni stil

Namješteno
Dob ponude: 71dana
Ažurirano: 71dana

Lokaliteti

Dextra Lane, Trou aux Biches VCA
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Nestenn Luxury Listings - Mauritius

Slični oglasi

Slično u inozemstvu