SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
158 480 €
(2 881 € / m²)
Prodaja
2
1
55 m²
Rivière du Rempart VCA

spavaća soba2
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in Haute Rive, within a private residence with a sophisticated design, this one-bedroom apartment on the 1st floor represents an ideal opportu...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rivière du Rempart VCA
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KEZIA IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu