SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 550 000 €
(10 333 € / m²)
Prodaja
3
2+
150 m²
Flic en Flac VCA

spavaća soba3
stan150 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Serena
Residences reveals a rare and refined expression of coastal living set within
one of the most sought-after enclaves on the west coast of Maurit...

Ostalo
Dob ponude: 105dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Flic en Flac VCA
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Park Lane Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu