SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
350 000 €
(1 944 € / m²)
Prodaja
6+
1
180 m²
Boulevard Mohammed VI شارع محمد السادس, Marrakech ⵎⵕⵕⴰⴽⵡⵛ مراكش

spavaća soba6+
stan180 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ideally located in the sought-after Victor Hugo neighborhood, close to the Victor Hugo High School in Marrakech, this east-west crossing apartment of ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Maroc

Slični oglasi

Slično u inozemstvu