SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 550 000 €
(10 265 € / m²)
Prodaja
2
2+
151 m²
Triq tal-Katidral, Tas-Sliema

spavaća soba2
stan151 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover an extraordinary opportunity to invest in one of the last 16 apartments available in ORA, Malta's premier green development. Designed by lead...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Triq tal-Katidral, Tas-Sliema
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio

Slični oglasi

Slično u inozemstvu