SUPA24
688 500 €
(5 738 € / m²)
Prodaja
2
2+
120 m²
Tas-Sliema

spavaća soba2
stan120 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This brand new Penthouse located in the highly sought-after area of Kappara is now available for Sale.

Measuring approximately 120SQM, the property ...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Tas-Sliema
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio

Slični oglasi

Slično u inozemstvu