Popis ponuda
6
6
6
675 000 €
(3 668 € / m²)
Prodaja
3
2+
184 m²
Triq tal-Katidral, Tas-Sliema
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
184 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Three brand new Apartments in this sought after area of St. Julians are now up for Sale.
Properties comprise of an open plan kitchen/living/dining, 3...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
8dana
Ažurirano:
8dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Triq tal-Katidral, Tas-Sliema
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.