Popis ponuda
12
12
12
779 000 €
(8 287 € / m²)
Prodaja
6+
1
94 m²
Rue de Hollerich, Luxembourg
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
6+
stan
94 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Direct contact 691 65 70 74
Discover this superb 94 m² apartment in the heart of Luxembourg-Gare. With its 10 beautiful rooms, this bright space is...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Internet
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
78dana
Ažurirano:
78dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue de Hollerich, Luxembourg
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.