SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
75 000 €
(1 596 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Dzirciema iela

spavaća soba2
stan47 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Latvia, Riga, Dzirciema street. Front building, well-maintained greened plot of land, entrance from street, territory is covered with asphalt covering...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Drveni podPogledZaseban wcKadaKuhinjski aparatiPerilica rublja

Namješteno
Dob ponude: 36dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

Dzirciema iela
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

"City Real Estate" Ltd.

Marks Marjans

Slični oglasi

Slično u inozemstvu