Popis ponuda
17
17
17
277 444 €
(3 083 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
90 m²
Vía 152, Tamarindo
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
90 m²
kupaonice
2+
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
159dana
Ažurirano:
40dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Vía 152, Tamarindo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
Summer Coast Realty Flamingo Beach Properties.
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
Summer Coast Realty Flamingo Beach Properties.