SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
939 101 €
(2 778 € / m²)
Prodaja
4
2+
338 m²
Calle 2, Santa Ana

spavaća soba4
stan338 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Inmueble-RC1858 Penthouse Nuevo en Flats 21, Lomas del Valle, Santa Ana.Una sola planta.Sala-comedor con doble altura, terraza grande, ½ baño de visit...

Ostalo
Dob ponude: 32dana
Ažurirano: 32dana

Lokaliteti

Calle 2, Santa Ana
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CIMA GROUP COSTA RICA - Premium Brokers

Slični oglasi

Slično u inozemstvu