SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
723 917 €
(2 074 € / m²)
Prodaja
6+
2+
349 m²
Avenida Uno, San Juan

spavaća soba6+
stan349 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Casa Jacarandas is a fantastic family home with a unique multi-level distribution. Its areas are integrated and refreshing due to the presence of expa...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Prirodno svjetloVisoki stropoviDrvene gredePogled

Ostalo
Dob ponude: 271dana
Ažurirano: 44dana

Lokaliteti

Avenida Uno, San Juan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Costa Rica

Slični oglasi

Slično u inozemstvu