SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
785 656 €
(1 994 € / m²)
Prodaja
4
2+
394 m²
Calle Liceo, Colón

spavaća soba4
stan394 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nestled within one of the most exclusive residential communities in Ciudad Colón, on the western side of Costa Rica’s Central Valley, Nest View Home i...

Ostalo
Dob ponude: 227dana
Ažurirano: 86dana

Lokaliteti

Calle Liceo, Colón
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Costa Rica

Slični oglasi

Slično u inozemstvu