SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
162 535 €
(3 187 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
51 m²
Avenida 13, Carmen

spavaća sobaatypical
stan51 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

NOTE: 1 Parking Space Included!Modern Urban Living in One of the City’s Most Trendy Neighborhoods. Discover this stylish 1-bedroom, 1-bathroom apartme...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Avenida 13, Carmen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

WERCR

Slični oglasi

Slično u inozemstvu