Popis ponuda
14
14
14
184 467 €
(2 838 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
65 m²
Calle Banana, Cahuita
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
65 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Beautiful One-and-a-Half-Storey House with Mountain Views and Expansion Potential
MOTIVATED SELLERS!!!
Location: Quiet residential neighborhood, 10-m...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Garaža
Bazen
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Terasa
Otvoreni dnevni boravak
Namješteno
Bojler
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
494dana
Ažurirano:
98dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Calle Banana, Cahuita
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.