SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
112 210 €
(2 078 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
54 m²
Corredor Caribe, Cahuita

spavaća sobaatypical
stan54 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

This stunning newly built home offers a perfect combination of contemporary elegance and comfort.
Located in a quiet and convenient area, this propert...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Visoki stropoviPrirodno svjetloOtvoreni dnevni boravakSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 494dana
Ažurirano: 494dana

Lokaliteti

Corredor Caribe, Cahuita
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Caribe

Slični oglasi

Slično u inozemstvu