SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
160 997 €
(1 437 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
112 m²
Calle 22 de Abril, Cahuita

spavaća sobaatypical
stan112 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Escape to the tranquil paradise of Cahuita, Costa Rica, where this inviting property offers a serene haven nestled just moments away from the lush Cah...

Ostalo
Dob ponude: 491dana
Ažurirano: 491dana

Lokaliteti

Calle 22 de Abril, Cahuita
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Caribe

Slični oglasi

Slično u inozemstvu