SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
956 228 €
(4 781 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
200 m²
Calle Selvatica, Cahuita

spavaća sobaatypical
stan200 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ocean View Hill, where breathtaking vistas meet the epitome of tropical living. This exclusive property, nestled in the heart of Playa Chiquita, offer...

Ostalo
Dob ponude: 491dana
Ažurirano: 490dana

Lokaliteti

Calle Selvatica, Cahuita
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Caribe

Slični oglasi

Slično u inozemstvu