SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
146 730 €
(1 183 € / m²)
Prodaja
3
2+
124 m²
Calle 12, Cali ciudad

spavaća soba3
stan124 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Vendo Hermoso apartamento totalmente remodelado de 124 m2 en segundo piso con vista exterior cuenta con ascensor y dos parqueaderos independientes, Bo...

Namješteno
Dob ponude: 495dana
Ažurirano: 494dana

Lokaliteti

Calle 12, Cali ciudad
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PaolaCampo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu