SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
44 019 €
(847 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
Calle 46, Cali ciudad

spavaća soba2
stan52 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

SE VENDE APARTAMENTO EN EL RINCON DE SALOMIA. El apartamento es un primer piso tiene 2 habitaciones, estudio, sala comedor, cocina, 2 baños. Totalment...

Namješteno
Dob ponude: 495dana
Ažurirano: 494dana

Lokaliteti

Calle 46, Cali ciudad
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Deyanira Yucuma Oviedo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu