SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
391 119 €
(5 285 € / m²)
Prodaja
6+
2+
74 m²
Buttermill Avenue, Vaughan

spavaća soba6+
stan74 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Beautiful 2 Bedroom + Den Suite With 1 Parking And 1 Locker At Transit City 2 Condo In VMC. Approx. 820 Sq.Ft. Interior + Oversized 159 Sq.Ft. Balcony...

Ostalo
Dob ponude: 55dana
Ažurirano: 54dana

Lokaliteti

Buttermill Avenue, Vaughan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Right at Home Realty, Brokerage*

Slični oglasi

Slično u inozemstvu