SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
607 091 €
(6 458 € / m²)
Prodaja
2
2+
94 m²
Nelson Street, Vancouver

spavaća soba2
stan94 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Tucked away on a quiet, tree-lined street in Vancouver's coveted West End, this beautifully reimagined 2-bedroom, 2-bath residence offers the perfect ...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Nelson Street, Vancouver
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Vancouver

Slični oglasi

Slično u inozemstvu