SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
810 133 €
(7 045 € / m²)
Prodaja
3
2+
115 m²
Homer Street, Vancouver

spavaća soba3
stan115 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Governor’s Tower in Yaletown, this updated 3-bedroom home offers 1,241 sf of efficient interior and enjoys beautiful views of David Lam Park and False...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Homer Street, Vancouver
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Vancouver

Slični oglasi

Slično u inozemstvu