SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 341 767 €
(12 088 € / m²)
Prodaja
3
2+
111 m²
Howe Street, Vancouver

spavaća soba3
stan111 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Stunning southwest corner residence offering over 1,200 sq ft of refined living with panoramic ocean, city, and mountain views from every room. This b...

Ostalo
Dob ponude: 37dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Howe Street, Vancouver
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | West Vancouver

Slični oglasi

Slično u inozemstvu