SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
217 480 €
(2 338 € / m²)
Prodaja
6+
1
93 m²
Rue Saint-Christophe, Saint-Jérôme

spavaća soba6+
stan93 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

** CONDO UNITÉ DE COIN AVEC BELLE LUMINOSITÉ ** Impeccable avec 2 espaces de stationnement. Situé au 2e étage. Salon à aire ouverte avec la salle à ma...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Saint-Christophe, Saint-Jérôme
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Via Capitale Partenaires

Slični oglasi

Slično u inozemstvu