SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
102 972 €
(2 640 € / m²)
Prodaja
6+
1
39 m²
Rue Saint-Germain Est, Rimouski

spavaća soba6+
stan39 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Condominium à proximité de tous les services, en plein coeur du centre-ville de Rimouski. Studio avec salle de bain, balcon privé, plusieurs espaces d...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Rue Saint-Germain Est, Rimouski
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Via Capitale Horizon

Slični oglasi

Slično u inozemstvu