SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
193 177 €
(1 695 € / m²)
Prodaja
5
1
114 m²
Rue Christophe-Colomb Est, Québec

spavaća soba5
stan114 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Vous êtes artiste ou une association à la recherche d'un espace où vivre ou établir votre lieu de travail? Ce magnifique condo divise de ±1 225 pi² sa...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Christophe-Colomb Est, Québec
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Via Capitale Québec Champlain

Slični oglasi

Slično u inozemstvu