SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
263 403 €
(2 927 € / m²)
Prodaja
6+
1
90 m²
Avenue Belvédère, Québec

spavaća soba6+
stan90 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Localisation de choix près des Plaines d'Abraham ainsi que de tous les services de proximité. Vous serez charmés par ce joli condo impeccable situé au...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Avenue Belvédère, Québec
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

VIA CAPITALE ÉLITE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu