SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
429 858 €
(4 386 € / m²)
Prodaja
6+
2+
98 m²
Avenue Roger-Lemelin, Québec

spavaća soba6+
stan98 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

DOMAINE DE SILLERY - Adresse de choix dans un quartier recherché, à proximité de l'avenue Maguire et de toutes les commodités. Élégant condo de 98 m² ...

Ostalo
Dob ponude: 43dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Avenue Roger-Lemelin, Québec
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Québec

Slični oglasi

Slično u inozemstvu