SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
880 492 €
(7 399 € / m²)
Prodaja
6+
2+
119 m²
Boulevard Laurier, Québec

spavaća soba6+
stan119 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exceptional penthouse in the prestigious SWL. This elegant 1,284 sq. ft. residence offers a refined lifestyle with 10-foot ceilings, expansive windows...

Ostalo
Dob ponude: 261dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Boulevard Laurier, Québec
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Québec

Slični oglasi

Slično u inozemstvu