SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
691 267 €
(6 011 € / m²)
Prodaja
6+
2+
115 m²
Avenue de Germain-des-Prés, Québec

spavaća soba6+
stan115 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exceptional penthouse in the prestigious SWL. This elegant 1,245 sq. ft. residence offers a refined lifestyle with 10-foot ceilings, expansive windows...

Ostalo
Dob ponude: 259dana
Ažurirano: 24dana

Lokaliteti

Avenue de Germain-des-Prés, Québec
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Québec

Slični oglasi

Slično u inozemstvu