SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
215 835 €
(2 116 € / m²)
Prodaja
6+
1
102 m²
Rue Notre-Dame, Oka

spavaća soba6+
stan102 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez un espace où confort et élégance se rencontrent, dans une copropriété unique issue d'une ancienne école au charme intemporel. Baignée de lum...

Ostalo
Dob ponude: 57dana
Ažurirano: 57dana

Lokaliteti

Rue Notre-Dame, Oka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

LEVASSEUR & CIE INC

Slični oglasi

Slično u inozemstvu