SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
614 459 €
(662 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
928 m²
Greenview Avenue, North York

spavaća sobaatypical
stan928 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxury living at the Meridian!Spectacular three storey townhome in the luxurious Meridian complex built by Tridel. Located only steps from vibrant Yon...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Francuski balkonOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiPrirodno svjetloKat

Ostalo
Dob ponude: 155dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

Greenview Avenue, North York
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Sage Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu