SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
497 900 €
(3 171 € / m²)
Prodaja
6+
2+
157 m²
Rue Anne-Hébert, Montréal

spavaća soba6+
stan157 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A townhouse that is a true haven of peace, where nature and tranquility come together in perfect harmony. Located in an area waiting to be discovered,...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue Anne-Hébert, Montréal
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

VIA CAPITALE DU MONT-ROYAL

Slični oglasi

Slično u inozemstvu