SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
248 022 €
(3 543 € / m²)
Prodaja
6+
1
70 m²
Rue Jarry Est, Montréal

spavaća soba6+
stan70 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Bienvenue au 1320 rue Jarry E, appartement 1! Cette magnifique copropriété divise de 2 chambres à coucher avec stationnement extérieur à l'arrière vou...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloKuhinjski aparatiPerilica rubljaBojler

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Rue Jarry Est, Montréal
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PROPRIO DIRECT

Slični oglasi

Slično u inozemstvu